Klubbat för:
40 EUR
Utropspris
150 EUR
SYBORD, stomme i ek, intasiadekor, två lådor, utdragdbara sidor, 48 X 35 cm, höjd 73 cm.
Omfattande slitage och skador
833634
2020-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här