Sybord 1800-tal

Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal

Klubbat för:

40 EUR

Schätzwert

150 EUR

Beschreibung

SYBORD, stomme i ek, intasiadekor, två lådor, utdragdbara sidor, 48 X 35 cm, höjd 73 cm.

Zustandsbeschreibung

Omfattande slitage och skador

833634

2020-11-03