Klubbat för:
40 EUR
Schätzwert
150 EUR
Beschreibung
SYBORD, stomme i ek, intasiadekor, två lådor, utdragdbara sidor, 48 X 35 cm, höjd 73 cm.
Zustandsbeschreibung
Omfattande slitage och skador
833634
2020-11-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner