Litografi Bernard Munch

Litografi Bernard Munch
Litografi Bernard Munch
Litografi Bernard Munch
Litografi Bernard Munch
Litografi Bernard Munch
Litografi Bernard Munch
Litografi Bernard Munch
Litografi Bernard Munch
Litografi Bernard Munch
Litografi Bernard Munch

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERNARD MUNCH (F1921): "La longue manehe", signerad Munch, numrerad 13/50, litografi, ca 40x29 cm

833642

2020-11-09