Patrick Johansson

Patrick Johansson
Patrick Johansson
Patrick Johansson
Patrick Johansson
Patrick Johansson
Patrick Johansson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PATRICK JOHANSSON, utan titel, akryl på duk, signerad Patrick, ca 59x55 cm

Smärre ytslitage

833647

2020-11-01