Fågelbad

Fågelbad
Fågelbad
Fågelbad
Fågelbad
Fågelbad
Fågelbad

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÅGELBAD till trädgården, 3 dlr, gjutet stengods, 1900-talets senare hälft, snäckans mått ca 57x60 cm

slitage, sprickor, avslag, fäste till duva saknas

833655

2020-11-01