Fåtöljer ett par 1930-tal

Fåtöljer ett par 1930-tal
Fåtöljer ett par 1930-tal
Fåtöljer ett par 1930-tal
Fåtöljer ett par 1930-tal
Fåtöljer ett par 1930-tal
Fåtöljer ett par 1930-tal
Fåtöljer ett par 1930-tal
Fåtöljer ett par 1930-tal
Fåtöljer ett par 1930-tal
Fåtöljer ett par 1930-tal
Fåtöljer ett par 1930-tal
Fåtöljer ett par 1930-tal
Fåtöljer ett par 1930-tal
Fåtöljer ett par 1930-tal
Fåtöljer ett par 1930-tal
Fåtöljer ett par 1930-tal
Fåtöljer ett par 1930-tal
Fåtöljer ett par 1930-tal
Fåtöljer ett par 1930-tal
Fåtöljer ett par 1930-tal

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FÅTÖLJER, ett par, 1930-tal, blå plyschklädsel, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, 1 knapp saknas, fläckar förekommer

833656

2020-11-02