Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1930-tal, blå plyschklädsel, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage, 1 knapp saknas, fläckar förekommer
833656
2020-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här