Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
SABELBAJONETTER, ett par, för Chassepotgevär m/1866, total längd ca 70 cm
Baljor ej nummerriktiga, korroderad, skador, slitage
833664
2020-11-04