Sabelbajonetter för Chassepotgevär

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

SABELBAJONETTER, ett par, för Chassepotgevär m/1866, total längd ca 70 cm

Baljor ej nummerriktiga, korroderad, skador, slitage

833664

2020-11-04