Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
150 EUR
RAIMO KANERVA (1941-1999) staden, signerad samt daterad -84, litografi, E.A., bildyta 60x47 cm
glaset sprucket
833690
2020-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här