Raimo Kanerva litografi

Raimo Kanerva litografi
Raimo Kanerva litografi
Raimo Kanerva litografi
Raimo Kanerva litografi
Raimo Kanerva litografi
Raimo Kanerva litografi
Raimo Kanerva litografi
Raimo Kanerva litografi

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

RAIMO KANERVA (1941-1999) staden, signerad samt daterad -84, litografi, E.A., bildyta 60x47 cm

glaset sprucket

833690

2020-11-02