Alf Wallander

Alf Wallander
Alf Wallander
Alf Wallander
Alf Wallander
Alf Wallander
Alf Wallander
Alf Wallander
Alf Wallander
Alf Wallander
Alf Wallander

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PIEDESTAL MED YTTERFODER, Alf Wallander, Rörstrand, porslin, jugend, omkring 1900, dekor i form av näckrosor, ytterfoder i form av näckros, totalhöjd ca 115 cm

Sprickor, nagg och lagningar

833693

2020-11-01