Fritz Jakobsson oljemålning

Fritz Jakobsson oljemålning
Fritz Jakobsson oljemålning
Fritz Jakobsson oljemålning
Fritz Jakobsson oljemålning
Fritz Jakobsson oljemålning
Fritz Jakobsson oljemålning
Fritz Jakobsson oljemålning
Fritz Jakobsson oljemålning

Klubbat för:

1 200 EUR

800 EUR

FRITZ JAKOBSSON (född 1940) stilleben, signerad samt daterad 1993, olja på duk, 50x60 cm

833694

2020-11-02