Tuulikki Pietilä träsnitt

Tuulikki Pietilä träsnitt
Tuulikki Pietilä träsnitt
Tuulikki Pietilä träsnitt
Tuulikki Pietilä träsnitt
Tuulikki Pietilä träsnitt
Tuulikki Pietilä träsnitt
Tuulikki Pietilä träsnitt
Tuulikki Pietilä träsnitt

Klubbat för:

120 EUR

Utropspris

150 EUR

TUULIKKI PIETILÄ (1917-2009) stadsvy, signerad samt daterad 1961, träsnitt, I 40 II 24/59, 47x32 cm

833704

2020-11-02