Klubbat för:
120 EUR
Utropspris
150 EUR
TUULIKKI PIETILÄ (1917-2009) stadsvy, signerad samt daterad 1961, träsnitt, I 40 II 24/59, 47x32 cm
833704
2020-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här