Ljusstakar i silver

Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, CG Hallberg, Stockholm 1900-talets mitt, fyllda bottnar, höjd ca 15,5 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

833708

Päivämäärä:

2020-11-04