Ljusstakar i silver
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, CG Hallberg, Stockholm 1900-talets mitt, fyllda bottnar, höjd ca 15,5 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
833708
Päivämäärä:
2020-11-04