Peter Fire litografier

Peter Fire litografier
Peter Fire litografier
Peter Fire litografier
Peter Fire litografier
Peter Fire litografier
Peter Fire litografier

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

PETER FRIE (född 1947): (3) Stillben, vassblad och strandmotiv, signerade och numrerade 140/150, bladmått ca 43x60 resp 60x43 cm

833714

2020-11-01