Klubbat för:
1 500 SEK
2 500 SEK
PETER FRIE (född 1947): (3) Stillben, vassblad och strandmotiv, signerade och numrerade 140/150, bladmått ca 43x60 resp 60x43 cm
833714
2020-11-01