Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
200 EUR
KIMMO KAIVANTO (1932-2012) "Romare i Vittis", signerad samt daterad 2000, litografi, 18/75, papprets storlek 60x45 cm
833722
2020-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här