Klubbat för:
700 SEK
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003) färglitografi, "Höstseglats", Föreningen för Grafisk Konst 1953, signerad Roland S, ca 33x29 cm
Bruksslitage, något gulnat blad, ej examinerat ur ram
833726
2020-11-04