Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003) färglitografi, "Höstseglats", Föreningen för Grafisk Konst 1953, signerad Roland S, ca 33x29 cm

Bruksslitage, något gulnat blad, ej examinerat ur ram

833726

2020-11-04