Angelica Wiik litografi

Angelica Wiik litografi
Angelica Wiik litografi
Angelica Wiik litografi
Angelica Wiik litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): (2) "Mina drömmars stad" samt "Månjazz", signerad Angelica Wiik, färglitografier med glitter, numrerade 80 respektive 117/290, bladmått ca 42x29,5 respektive 43,5x30 cm

833727

2020-11-01