Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960): "Stjärnfall", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 168/290, bladmått ca 84x59 cm
Oramad
833730
2020-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här