Bert Håge Häverö färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Vaxholm 1", signerad Bert Håge Häverö, 323/360, färglitografi, bildmått ca 34x41 cm

Bruksslitage

833732

2020-11-04