Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Vaxholm 1", signerad Bert Håge Häverö, 323/360, färglitografi, bildmått ca 34x41 cm
Bruksslitage
833732
2020-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här