Arne Norell soffa

Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARNE NORELL, soffa, Cromwell, formgivningsår 1961, klädsel i rött möbeltyg, lösa sittplymåer, omärkt, 1900-talets slut, sitthöjd 45, 162x80 cm

Bruksslitage, slitage på klädsel

833733

2020-11-04