Klubbat för:
75 EUR
Utropspris
150 EUR
MARJATTA NUOREVA (född 1944) "strand och moln", signerad samt daterad 1979, etsning, 14/30 t.p.l.a, 50x39 cm
833734
2020-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här