Torsten Erasmie färglitografi

Torsten Erasmie färglitografi
Torsten Erasmie färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

TORSTEN ERASMIE (född 1940): färglitografi, signerad Erasmie 1996 och numrerat 13/17, ca 36x29 cm

Bruksslitage, ej examinerad ur ram

833741

2020-11-04