Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
TORSTEN ERASMIE (född 1940): färglitografi, signerad Erasmie 1996 och numrerat 13/17, ca 36x29 cm
Bruksslitage, ej examinerad ur ram
833741
2020-11-04