Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): ´´Dalarö´´, signerad Zorn, utförd 1915, etsning, 15,8x11,9 cm

Gulnad, fläckar

833744

2020-11-01