Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): ´´Gärdesgård´´, signerad Zorn, utförd 1913, etsning, 24,9x19,9 cm
LITTERATUR: Asplund 257, Hjert & Hjert 267
Gulnad, fläckar
833747
2020-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här