Stolar Augustsson

Stolar Augustsson
Stolar Augustsson
Stolar Augustsson
Stolar Augustsson
Stolar Augustsson
Stolar Augustsson
Stolar Augustsson
Stolar Augustsson
Stolar Augustsson
Stolar Augustsson
Stolar Augustsson
Stolar Augustsson

Klubbat för:

6 200 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

EYJOLFUR K AUGUSTSSON, "Armchair S-96", stolar, 4 st, Snickeri AB HJ Jackson, 1960-tal, ädelträ, stoppad sits, blå klädsel, skyltmärkning, sitthöjd ca 43 cm

Zustandsbeschreibung

Ytslitage, sprickor

833754

2020-11-01