Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
FILIP WAHLSTRÖM (1895-1972), olja på duk uppklistrad på pannå, "Gråberget och Färgenäs", monogramsignerad och daterad 1962, ca 65x53 cm
Bruksslitage
833757
2020-11-04