Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
ERIK TRYGGELIN (1878-1962): Skisser, 1910-tal, samling lösa skisse i blyerts samt ett block med skisser i akvarell, blockets storlek ca 11,5x8,5 cm
833761
2020-11-01