Erik Tryggelin skisser

Erik Tryggelin skisser
Erik Tryggelin skisser
Erik Tryggelin skisser
Erik Tryggelin skisser
Erik Tryggelin skisser
Erik Tryggelin skisser
Erik Tryggelin skisser
Erik Tryggelin skisser

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

ERIK TRYGGELIN (1878-1962): Skisser, 1910-tal, samling lösa skisse i blyerts samt ett block med skisser i akvarell, blockets storlek ca 11,5x8,5 cm

833761

2020-11-01