Oljemålning Ragnar Persson

Oljemålning Ragnar Persson
Oljemålning Ragnar Persson
Oljemålning Ragnar Persson
Oljemålning Ragnar Persson
Oljemålning Ragnar Persson
Oljemålning Ragnar Persson
Oljemålning Ragnar Persson
Oljemålning Ragnar Persson
Oljemålning Ragnar Persson
Oljemålning Ragnar Persson

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

RAGNAR PERSSON (1905-1993): "Familj", monogramsignerad RP, olja på duk, ca 70x85 cm

833763

2020-11-10