Bengt Ruda

Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BENGT RUDA (1918-1999), Sideboard, NK, 1960-tal, i teak och ljusare träslag, 4 lådor, dörr, beslag i mässing, höjd 73, 63x48 cm

Bruksslitage, äldre rispor i yta.

833774

2020-11-01