Ewå golvlampa
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
EWÅ, golvlampa, mässing, Värnamo, 1900-talets andra hälft, med lampskärm, höjd inkl skärm ca 142 cm
Bucklor på fot, reva i lampskärmen samt mindre missfärgning, bruksslitage, funktion ej kontrollerad, SAV ansvarar ej för funktionen
833777
2020-11-02