Ewå golvlampa

Ewå golvlampa
Ewå golvlampa
Ewå golvlampa
Ewå golvlampa
Ewå golvlampa
Ewå golvlampa
Ewå golvlampa
Ewå golvlampa
Ewå golvlampa
Ewå golvlampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

EWÅ, golvlampa, mässing, Värnamo, 1900-talets andra hälft, med lampskärm, höjd inkl skärm ca 142 cm

Bucklor på fot, reva i lampskärmen samt mindre missfärgning, bruksslitage, funktion ej kontrollerad, SAV ansvarar ej för funktionen

833777

2020-11-02