Bengt Ruda

Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT RUDA (1918-1999), hurts / byrå, 1960-tal, Nordiska Kompaniet, 4 lådor, beslag i mässing, höjd 73, 48x46 cm

Bruksslitage

833778

2020-11-01