Maria Ginzburg akvarell

Maria Ginzburg akvarell
Maria Ginzburg akvarell
Maria Ginzburg akvarell
Maria Ginzburg akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIA GINZBURG (född 1955): Höstmotiv, akvarell, signerad M. Ginzburg och daterad -97, ca 33x41 cm

Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer

833783

2020-12-06