Tillbaka till katalog
Taklampa
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Beskrivning
TAKLAMPA, 1930-tal, Art Deco, förkromad stomme och bemålade detaljer, 3 ljusarmar, vardera med kupa i opakt glas, höjd ca 75 cm, diameter ca 50 cm
Konditionsrapport
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
833792
Datum:
2020-11-01