Davidoff cigarsnoppare

Davidoff cigarsnoppare
Davidoff cigarsnoppare
Davidoff cigarsnoppare
Davidoff cigarsnoppare
Davidoff cigarsnoppare
Davidoff cigarsnoppare
Davidoff cigarsnoppare
Davidoff cigarsnoppare

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVIDOFF, cigarsnoppare, Frankrike, 2000-tal, rostfritt stål, djupstämplad i metallen, längd 14,5 cm, etui medföljer.

Bruksslitage.

833795

2020-11-16