Dunhill humidor

Dunhill humidor
Dunhill humidor
Dunhill humidor
Dunhill humidor
Dunhill humidor
Dunhill humidor

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DUNHILL, humidor, 2000-tal, cederträ, fuktdosa, märkt dunhill MADE IN FRANCE, längd 28, bredd 22, höjd 10 cm.

Bruksslitage, ställvis blekt.

833798

2020-11-16