Klubbat för:
780 EUR
Utropspris
500 EUR
ALVAR AALTO, sidobord, modell A86, Artek 1930/40-tal, lackerad björk, bredd 59,5 cm, höjd 57 cm, djup 41 cm
Åldersrelaterat slitage och märken
833800
2020-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här