Alvar Aalto sidobord A86

Alvar Aalto sidobord A86
Alvar Aalto sidobord A86
Alvar Aalto sidobord A86
Alvar Aalto sidobord A86
Alvar Aalto sidobord A86
Alvar Aalto sidobord A86

Klubbat för:

780 EUR

Utropspris

500 EUR

ALVAR AALTO, sidobord, modell A86, Artek 1930/40-tal, lackerad björk, bredd 59,5 cm, höjd 57 cm, djup 41 cm

Åldersrelaterat slitage och märken

833800

2020-11-16