Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RÖRSTRAND, "Ostindia", 7 dlr, teservis, bestående av 7 koppar med 12+2 fat
Bruiksslitage, 1 kopp och 1 fat med nagg
833818
2020-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här