Oidentifierad konstnär 1900-tal
2020-11-01
833823
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sydlänsk stadsvy, akvarell på papper, 75x53 cm