Skrivbord samt stol engelsk stil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKRIVBORD med stol, England, 1900-talets andra hälft, skrivbord med grön skinnskiva, 6+3 lådor, höjd ca 75, 122x61 cm

Märken, slitage

833830

2020-11-11