Per Wilhelm Cedergren oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

PER WILHELM CEDERGREN (1820-1896): Marint motiv, signerad P V Cedergren, olja på duk, ca 22,5x27,5 cm

833832

2020-11-07