Klubbat för:
82 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JOHN THOMAS PEELE (1822-1897): Pojkar med getter, olja på duk, signerad och daterad 1867?, London etiketter a tergo, 125 x 190 cm
Skador, hål, reva. Krackelyrer.
833834
2020-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här