Väggur Zenith
Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
VÄGGUR, Zenith, 1900-talets mitt, urtavla i trä, visare och timindex i mässing, 18-dagarsverk, numrerad 18515
Bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar EJ funktionen, 1 nyckel medföljer
833835
2020-11-04