Hadar Jönsén, olja på duk

Hadar Jönsén, olja på duk
Hadar Jönsén, olja på duk
Hadar Jönsén, olja på duk
Hadar Jönsén, olja på duk
Hadar Jönsén, olja på duk
Hadar Jönsén, olja på duk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HADAR JÖNZEN (1885-1977), Motiv från Strandvägen mot Skeppsholmen med Skeppsholmskyrkan, signerad H Jönzén, olja på duk 63 x 83 cm

833839

2020-11-08