Olle Ängkvist, "Antecknat" collage samt boken
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): (2) Komposition, collage, samt boken "Antecknat" 2006, motivet från sid. 28, daterad samt monogramsignerad, 2.11.03 OÄ, ca 24x18 cm
PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.
833859
2020-11-08