Anne Tholstrup litografi

Anne Tholstrup litografi
Anne Tholstrup litografi
Anne Tholstrup litografi
Anne Tholstrup litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNE THOLSTRUP (Danmark, född 1952): kvinna med katt, litografi, numrerad 83/150, signerad och daterad, 33x26cm

833862

2020-11-01