Olle Ängkvist, "Antecknat", collage samt boken
Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): (2) Komposition, collage, samt boken "Antecknat" 2006, motivet från sid. 17, daterad samt monogramsignerad, 19.5.04 OÄ, ca 24x18 cm
PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.
833863
2020-11-06