Märklin lok vagnar och tillbehör

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MÄRKLIN LOK, VAGNAR OCH TILLBEHÖR, 1950/60-tal, bestående av: lok, vagnar, räls, transformator mm, hus av annat fabrikat medföljer

Ej funktionstestad, bruksslitage,

833865

2020-11-01