Allmoge kista

Allmoge kista
Allmoge kista
Allmoge kista
Allmoge kista
Allmoge kista
Allmoge kista

Klubbat för:

280 EUR

Utropspris

200 EUR

ALLMOGE KISTA, 1700/1800-tal, insidan av loket målad med krona och monogram, kulfötter, bredd 77 cm, djup 53 cm, höjd 41 cm

Hårt slitage, rost, lådan på insidan saknar lock

833872

2020-11-04